AKTUALNOŚCI

Temat: rozpoczęcie roku szkolnego i spotkania z nauczycielami.

Informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022,

odbędzie się tylko dla klas I (ccn i scn).

Środa, godz. 13:00 - Sala Kameralna


Pozostali uczniowie wg zamieszczonego planu


Zajęcia z teorii:

Kształcenie słuchu i rytmika z Panią Małgosią oraz audycje muzyczne z Panią Lidią  w załączniku. 
Panie zapraszają poszczególne klasy na spotkania od czwartku 02.09.2021 r . wg dołączonego planu.

Plan zajęć z kształcenia słuchu i rytmiki Sala nr 4

Poniedziałek
13.40 – 14.25 rytmika  kl.I c6
14.30 – 15.15 kształcenie sł. kl.I c6  
Wtorek
13.25 – 14.10 rytmika kl.II c6
14.15 – 15.00 kształcenie słuchu kl.II c6
15.05 – 15.50 rytmika kl.III c6
15.55 – 16.40 kształcenie sł. kl.III c6
16.45 – 17.30 kształcenie sł. kl. IV c6
17.35 – 18.20 kształcenie sł. kl. VI c6
18.25 – 19.10 kształcenie sł. kl. II c4
19.15 – 20.00 kształcenie słuchu kl.IV c4  
Środa
14.00 – 14.45 kształcenie słuchu  kl.I c6
14.50 – 15.35 kształcenie sł. kl.I c 4
15.40 – 16.25 kształcenie słuchu kl.V c6
16.30 – 17.15 kształcenie sł. kl.II c4
17.20 – 18.05 kształcenie sł. kl. IV c4
18.10 – 18.55 kształcenie słuchu kl.III c4
19.00 – 19.45 kształcenie słuchu kl.VI c6      
Czwartek
13.50 – 14.35 kształcenie sł.  kl.II c6
19.00 – 19.45 kształcenie sł. kl. I c4  
Piątek
14.00 – 14.45 kształcenie słuchu kl.III c6
14.50 – 15.35 kształcenie słuchu kl.IV c6
15.40 – 16.25 kształcenia słuchu kl.V c6
16.30 – 17.15 kształcenie słuchu kl.III c4

Plan zajęć teorii Audycje muzyczne Sala nr 16


Wtorek
15.10 – 15.55    audycje muzyczne kl. V SCN
16.00 – 16.45    audycje muzyczne kl. IV SCN
16.50 – 17.35    audycje muzyczne kl. VI  SCN
17.40 – 18.05    audycje muzyczne  kl.II  CCN
18.30 – 19.15    audycje muzyczne  kl.IV CCN  
Czwartek
14.45 – 15.30    audycje muzyczne kl. III CCN 


Chór  szkolny (klasy II, III, IV CCN oraz IV, V, VI SCN 
zajęcia 03.09.2021 (piątek) godz. 17.20-18.50.  

Spotkanie z nauczycielami instrumentu głównego wg poniższego wykazu:


akordeon ( Pan Mirosław Zając) - poniedziałek 06.09.2021 godzina 16.00
gitara (Pan Przemysław Kolarski) - czwartek 02.09.2021 godzina 17.00
flet poprzeczny (Pani Wioletta Buraczewska) poniedziałek 06.09.2021 godzina 14.00
fortepian (Pani Monika Dymna) - poniedziałek 06.09.2021. godzina 17.00
fortepian (Pani Weronika Nawrot) - czwartek 02.09.2021 godzina 15.00
fortepian (Pani Krystyna Zając) - środa 01.09.2021 godzina 15.00
saksofon (Pan Łukasz Nowicki) - wtorek 07.09.2021 godzina 16.00                                                            skrzypce (Pani Magdalena Sołtysiak) - czwartek 02.09.2021 godzina 17.00                                               skrzypce (Pan Tomasz Kuzio) - środa 01.09.2021 godzina 16.00                                                           trąbka (Pan Liwio Szumała) - wtorek 07.09.2021 godzina 14.30